Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Virtuvinės svarstyklės

Virtuvinės svarstyklės

Virtuvinės svarstyklės - svarstykliu tipas, kuris gali būti naudojamas praktiškai bet kur. Pagrindinė virtuvinių svarstyklių savybė - greitas svorio stabilizavimas. Tai leidžia sutaupyti laiką, gauti tikslius rezultatus akimirksniu. Kitas labai svarbus virtuvinių svarstyklių parametras - atsparumas drėgmei ir vandeniui. Pigiausios virtuvinės svarstyklės neturi patikimos apsaugos nuo vandens ir drėgmės, todėl turintiems ribotą biudžetą, reiktu visa atkreipti dėmesį į svarstyklių eksploataciją. Neplauti po tekančia vandens srove, nefasuoti ant svarstyklių šlapių produktų, valyti svarstykles tik su drėgnu skudurėliu, stengtis svarstykliu neapipilti skysčiais. Jeigu planuojate svarstykles plauti po tekančia srove, arba reikalingi specialūs higienos reikalavimai, rekomenduojame svarstykles su nerūdijančio plieno korpusu. Jos atitinka visus auksčiausios apsaugos nuo vandens ir drėgmės reikalavimus, ir gali dirbti panardintos vandenyje.

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Daugiafunkcinės svarstyklės MSW22
Svarstyklės MSW22 skirtos atlikti kasdieninius svėrimus. Galima naudoti sverti maisto produktus, pakuotes Techniniai duomenys: Maksimali svėrimo riba: 6 / 15 kg 15 / 30 kg ..
 
139.15€
Daugiafunkcinės svarstyklės MSW7
Svarstyklės MSW7 yra keturių modelių, kurie skiriasi maksimaliomis svėrimo ribomis. Kiekvienas modelis turi dvigubą maksimalios svėrimo ribos diapazoną. Techniniai duomenys: Maksimali svėrimo..
 
133.10€
ELEKTRONINĖS SVARSTYKLĖS CAS AD 15
Elektroninės svarstyklės CAS AD, maitinamos nuo 220 V tinklo, su VFD ekranu, taros funkcija, reguliuojamomis kojelėmis bei nerūdijančio plieno platforma. Pirminė metrologinė patikra galiojanti 2 metus..
 
157.70€
Elektroninės svarstyklės D2-6
Ypatingai aukštą apsaugos klasę turinčios svarstyklės.Nerūdijančio plieno svarstyklės yra apsaugotos nuo dulkių ir purvo, jas galima plauti po tekančiu vandeniu.Kokybiškos ir tikslios svarstyklės..
 
210.26€
VIrtuvinės svarstyklės EKS RONDO 8033
Patogios virtuvinės svarstyklės EKS RONDO 8033 yra pritaikytos naudojimui buityje, pavyzdžiui, maisto svėrimui ar dozavimui. Techniniai duomenys: Maksimali svėrimo riba: 5 kg; Padalos vertė..
 
25.00€
Elektroninės svarstyklės D2-15
Ypatingai aukštą apsaugos klasę turinčios svarstyklės.Nerūdijančio plieno svarstyklės yra apsaugotos nuo dulkių ir purvo, jas galima plauti po tekančiu vandeniu.Kokybiškos ir tikslios svarstyklės..
 
210.26€
Elektroninės svarstyklės D1-6
D1 svarstyklės su metrologine patikra. Stalinės, paprastai valdomos tikslios svarstyklės, tinkančios naudoti namuose ir maitinimo įstaigose.Maksimali svarstyklių svėrimo riba - 6kg..
 
127.05€
Elektroninės svarstyklės D1-25
D1 svarstyklės su metrologine patikra. Stalinės,paprastai valdomos tikslios svarstyklės,tinkančios naudoti namuose ir maitinimo įstaigose.Maksimali svarstyklių svėrimo riba - 25 kg..
 
127.05€