Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Vienetus skaičiuojančios svarstyklės

Vienetus skaičiuojančios svarstyklės

Vienetų skaičiavimo svarstyklės labai palengvina vienodų daiktų skaičiavimą. Dauguma svarstyklių rušių ir modelių turi vienetų skaičiavimo funkciją, kurią galima naudotis. Pvz. Platforminės svarstyklės Romasas PA, laboratorinės svarstyklės Romasas KB. Jeigu svarstyklės bus naudojamos vien tik vienetų skaičiavimui - rekomenduojame įsigyti svarstykles tam skirtas svarstykles. Vienu metu Jūs matysite: bendrą svorį uždėtą ant svarstyklių, vieno vieneto masę, ir bendrą vienetų skaičių uždėtų ant svėrimo lėkštutės. Tinka ir labai smulkių detalių skaičiavimui.

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Daugiafunkcinės svarstyklės MSW22
Svarstyklės MSW22 skirtos atlikti kasdieninius svėrimus. Galima naudoti sverti maisto produktus, pakuotes Techniniai duomenys: Maksimali svėrimo riba: 6 / 15 kg 15 / 30 kg ..
 
139.15€
Kraninės svarstyklės WM200P2
Kraninės svarstyklės WM200P2 yra pritaikytos naudojimui medicinos įstaigose (pacientų svėrimui). Svarstykles yra su specialiu filtru, apsaugančiu nuo paklaidų dėl svorio judėsio, ličio akumuliatoriaus..
 
0.00€
NewClassic ME 0.1 analitinės svarstyklės
Šiuolaikiško dizaino analitinės svarstyklės garantuoja greitą ir tikslų svėrimą su lengvai nuskaitomais rezultatais. Techniniai duomenys:  su vidiniu kalibravimu ..
 
0.00€
Platforminės svarstyklės CAS DBII
Nerūdijančio plieno platforminės svarstyklės su atlikta ES metrologinė patikra. Techniniai duomenys: Maksimali svėrimo riba: 150 / 300 / 600 kg; Padalos vertė: 50 / 100 / 200 g; Platformo..
 
453.75€
Platforminės svarstyklės PBS
Nerūdijančio plieno platforminės svarstyklės, yra atlikta ES metrologinė patikra. Techniniai duomenys: Maksimali svėrimo riba: 30 / 60 / 150 kg; Padalos vertė: 10 / 20 / 50 g; Platformos ..
 
580.80€
Precizinės svarstyklės Highland™ HCB 0,001
Highland™ precizinės svarstyklės yra sukurtos naudoti tiek pagrindiniuose laboratoriniuose darbouse, tiek lauke, taipogi svarstyklės yra pritaikytos darbui pramonėje. Techniniai duomenys: ..
 
418.43€
Precizinės svarstyklės Highland™ HCB 0,1
Highland™ precizinės svarstyklės yra sukurtos naudoti tiek pagrindiniuose laboratoriniuose darbouse, tiek lauke, taipogi svarstyklės yra pritaikytos darbui pramonėje. Techniniai duomenys: Mak..
 
327.31€
Precizinės svarstyklės Highland™ HCB 1002
Highland™ precizinės svarstyklės yra sukurtos naudoti tiek pagrindiniuose laboratoriniuose darbouse, tiek lauke, taipogi svarstyklės yra pritaikytos darbui pramonėje. Techniniai duomenys: Mak..
 
417.45€
Vienetus skaičiuojančios svarstyklės LC-6
Paprastos, kompaktiškos, tikslios svarstyklės, rodančios ne tik sveriamo objekto svorį, tačiau ir gebančios apskaičiuoti vienetus. Svarstyklių maksimali svėrimo riba yra 6 kg., 1/2 g. tikslumu. ...
 
199.65€
Vienetus skaičiuojančios svarstyklės LC-15
Paprastos, kompaktiškos, tikslios svarstyklės, rodančios ne tik sveriamo objekto svorį, tačiau ir gebančios apskaičiuoti vienetus. Svarstyklių maksimali svėrimo riba yra 15 kg., 2/5 g. tikslumu. ..
 
199.65€
Vienetus skaičiuojančios svarstyklės LC-30
Paprastos, kompaktiškos, tikslios svarstyklės, rodančios ne tik sveriamo objekto svorį, tačiau ir gebančios apskaičiuoti vienetus. Svarstyklių maksimali svėrimo riba yra 30kg., 5/10 g. tikslumu. ..
 
199.65€
Vienetus skaičiuojančios svarstyklės LW-30
Paprastos, tikslios, kompaktiškos svarstyklės, rodančios ne tik sveriamo objekto svorį, tačiau ir gebančios apskaičiuoti vienetus, bei susumuoti svėrimų rezultatus. Maksimali svėrimo riba - 30 kg. ..
 
175.45€