Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Stalinės svarstyklės

Stalinės svarstyklės

Stalinės svarstyklės – tai paprastos ir kompaktiškos, universalaus naudojimo svarstyklės. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, gali būti daugiau ar mažiau apsaugotos nuo vandens, o kai kurias net galima plauti po tekančia srove. Dauguma turi dinaminio ir procentinio svėrimo funkcijas. Galima pasirinkti nerūdijančio plieno korpusą.

 

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Elektroninės svarstyklės WMG-WPS003-15
Elektroninės svarstyklės WMG-WPS003-15 Aprašymas: Maksimali svėrimo riba 15 kg  Svėrimo padala 1 g  Svėrimo platformos dydis 19x23 cm Taros funkcija Papildomas ekranas nugar..
 
121.00€
Elektroninės svarstyklės WMG-WPS003-30
Elektroninės svarstyklės WMG-WPS003-30 Aprašymas: Maksimali svėrimo riba 30 kg Svėrimo padala 2 g Svėrimo platformos dydis 19x23 cm Taros funkcija Papildomas ekranas nugarėlėje Paga..
 
121.00€
ELEKTRONINĖS SVARSTYKLĖS CAS AD 15
Elektroninės svarstyklės CAS AD, maitinamos nuo 220 V tinklo, su VFD ekranu, taros funkcija, reguliuojamomis kojelėmis bei nerūdijančio plieno platforma. Pirminė metrologinė patikra galiojanti 2 metus..
 
157.70€
Elektroninės svarstyklės D2-6
Ypatingai aukštą apsaugos klasę turinčios svarstyklės.Nerūdijančio plieno svarstyklės yra apsaugotos nuo dulkių ir purvo, jas galima plauti po tekančiu vandeniu.Kokybiškos ir tikslios svarstyklės..
 
210.26€
Elektroninės svarstyklės KERN EMB
Paprastos, puikiai veikiančios įvairių maksimalių svėrimo ribų bei tiklsumo stalinės svarstyklės KERN EMB  puikiai tinka paprastiems svėrimams atlikti laboraotrijose, namuose, mokyklose ar k..
 
0.00€
Elektroninės svarstyklės CAS SW-5
Stalinės svarstyklės CAS SW su metrologine patikra – geriausias pasirinkimas kai bet kokias medžiagas reikia pasverti greitai ir tiksliai. Tik svorį rodančios svarstyklės iki 5 kg. 1/2 g. tikslumu. ..
 
133.10€
Elektroninės svarstyklės D2-15
Ypatingai aukštą apsaugos klasę turinčios svarstyklės.Nerūdijančio plieno svarstyklės yra apsaugotos nuo dulkių ir purvo, jas galima plauti po tekančiu vandeniu.Kokybiškos ir tikslios svarstyklės..
 
210.26€
Elektroninės svarstyklės CAS SW-10
Stalinės svarstyklės CAS SW su metrologine patikra – geriausias pasirinkimas kai bet kokias medžiagas reikia pasverti greitai ir tiksliai. Tik svorį rodančios svarstyklės iki 10 kg. 2/5 g. tikslumu. ..
Paremta 1 įvertinimais.
121.00€
Elektroninės svarstyklės CAS SW-20
Stalinės svarstyklės CAS SW su metrologine patikra – geriausias pasirinkimas kai bet kokias medžiagas reikia pasverti greitai ir tiksliai. Tik svorį rodančios svarstyklės iki 20 kg. 5/10 g. tikslumu. ..
 
121.00€
Elektroninės svarstyklės D1-6
D1 svarstyklės su metrologine patikra. Stalinės, paprastai valdomos tikslios svarstyklės, tinkančios naudoti namuose ir maitinimo įstaigose.Maksimali svarstyklių svėrimo riba - 6kg..
 
127.05€
Elektroninės svarstyklės D1-15
D1 svarstyklės su metrologine patikra.Stalinės,paprastai valdomos tikslios svarstyklės,tinkančios naudoti namuose ir maitinimo įstaigose.Maksimali svarstyklių svėrimo riba - 15 kg...
Paremta 1 įvertinimais.
127.05€
Elektroninės svarstyklės D1-25
D1 svarstyklės su metrologine patikra. Stalinės,paprastai valdomos tikslios svarstyklės,tinkančios naudoti namuose ir maitinimo įstaigose.Maksimali svarstyklių svėrimo riba - 25 kg..
 
127.05€