Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Precizinės svarstyklės

Precizinės svarstyklės

Precizinės svarstyklės skirtos tikslaus svorio nustatymui laboratorinėmis sąlygomis. Aukštas tiklumas 0,01mg ÷ 0,1mg. Precizinių svarstyklių padalos vertė dažniausiai būna nuo 0,1g iki 0,001g vertės. Šio tipo svarstyklės plačiai naudojamos mokslo įstaigose, laboratorijose, juvelyrikoje, pramonėje ir visur kitur, kur reikia pasverti tikslius bandinių ar medžiagų kiekius. Išorinis kalibravimas, procentinis svėrimas, dalių skaičiavimas maksimali svėrimo riba 620 g, LCD ekranas, platforma Ø140 mm.

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Laboratorinės svarstyklės Axis ATZ220
Laboratorinės svarstyklės, tinkančios darbui laboratorijose, taip pat, juvėlyrinėse dirbtuvėse, lombarduose ar kitose įstaigose, kuriose įvairios medžiagos turi būti pasvertos ypatingai tiksliai...
 
484.00€
NewClassic ME 0.001 precizinės svarstyklės
Šiuolaikiško dizaino analitinės svarstyklės garantuoja greitą ir tikslų svėrimą su lengvai nuskaitomais rezultatais. Techniniai duomenys:  su vidiniu kalibravimu ..
 
0.00€
NewClassic ME 0.01 precizinės svarstyklės
Šiuolaikiško dizaino analitinės svarstyklės garantuoja greitą ir tikslų svėrimą su lengvai nuskaitomais rezultatais. Techniniai duomenys: su vidiniu kalibravimu ..
 
0.00€
Precizinės svarstyklės Highland™ HCB 0,001
Highland™ precizinės svarstyklės yra sukurtos naudoti tiek pagrindiniuose laboratoriniuose darbouse, tiek lauke, taipogi svarstyklės yra pritaikytos darbui pramonėje. Techniniai duomenys: ..
 
418.43€
Precizinės svarstyklės Highland™ HCB 0,1
Highland™ precizinės svarstyklės yra sukurtos naudoti tiek pagrindiniuose laboratoriniuose darbouse, tiek lauke, taipogi svarstyklės yra pritaikytos darbui pramonėje. Techniniai duomenys: Mak..
 
327.31€
Precizinės svarstyklės Highland™ HCB 1002
Highland™ precizinės svarstyklės yra sukurtos naudoti tiek pagrindiniuose laboratoriniuose darbouse, tiek lauke, taipogi svarstyklės yra pritaikytos darbui pramonėje. Techniniai duomenys: Mak..
 
417.45€