Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Mechaninės svarstyklės

Mechaninės svarstyklės

Tradiciškai mechaninės svarstyklės yra sudarytos iš horizontalios svirties su vienodo svorio ašimi, kartu su svėrimo lėkštelėmis. Nežinoma masė yra uždedama ant vienos lėkštelės, o standartinės masės yra uždedamos ant priešingos, tol kol ašis būna pusiausvyroje. Tiksliose mechaninėse svarstyklėse slankikliai juda per matavimo skalę. Slankiklio padėtis suteikia tikslią korekciją masės vertei. Nors mechaninės svarstyklės techniškai palygina svorius, o ne mases, objekto svoris yra proporcingas savo masei, tad standartiniai svoriai naudojami mechaninėse svarstyklėse yra dažniausiai ženklinami masės vienetais.

Mechaninės svarstyklės yra naudojamos tiksliam masės išmatavimui, nes priešingai nei spyruoklinės svarstyklės, negali būti paveiktos vietinės gravitacijos, kuri gali svyruoti beveik 0,5% skirtingose Žemės vietose. Judančių mechaninių svarstyklių sukeltas gravitacinio lauko stiprumo pokytis nepakeis išmatuotos masės, nes jėgos momentais abi svarstyklių pusės bus paveiktos vienodai. Įdomu yra tai, jog balansinės svarstyklės išmatuos teisingą masę net ir kitose planetose ar jų palydovuose, arba bet kokioje kitoje vietoje, kuri yra nuolat veikiama gravitacijos arba laisvojo kritimo pagreičio jėgos.

Labai tikslūs išmatavimo rezultatai yra gaunami užtikrinant, jog mechaninių svarstyklių atramos taškas nėra veikiamas trinties (tradicinis sprendimas yra peilio kraštas), pritvirtinant rodyklę ant ašies, kuri sustiprina bet kokį nukrypimą nuo pusiausvyros padėties. Taip pat naudojant svirties principą, kuris leidžia dalinę masę būti pritaikomai nuo mažų masių judėjimo išilgai matavimo skalės spinduliu. Didžiausiam tikslumui pasiekti, turi būti leidžiamas tam tikras plūduriavimas ore, kurio poveikis priklauso nuo masių tankio. Pradinė pusiausvyros padėtis sudaryta iš ašies ir atramos taško jos centre. Norint pasiekti didžiausio tikslumo, atramos taškas turėtų būti sudarytas iš V-formos sukinio, kuris yra ant V-formos guolio. Norint nustatyti objekto masę, etaloninių masių derinys yra pakabintas ant vienos ašies pusės, kai kitoje pusėje yra pakabinama nežinoma masė. Tad ašies balanso centras vis dar yra vienas iš tiksliausių galimų technologijų, kai norima pasiekti didelio tikslumo, ir yra plačiai naudojamas svorių kalibravimo testuose.

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Mechaninės svarstyklės TBB
Ekonomiškos ir atitinkančios tikslumo reikalavimus mechaninės (balansinės) svarstyklės yra pritaikytos naudojimui laboratorijose, švietimo įstaigose ar pramonėje. Techniniai duomenys: Maksima..
 
162.60€
Mechaninės svarstyklės Weylux 165D
Patogios ir paprastos naudojimui svarstyklės gali būti naudojamos daugelyje sričių – buityje, prekyboje, pramonėje. Patikimi mechanizmai ir patvarus korpusas garantuos ilgą ir tikslų darbą. Technin..
 
0.00€