Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus

D.U.K apie svarstykles
Svarstyklių priežiūra Svarstyklės yra preciziškas ir jautrus prietaisas, kuris iš karto reaguoja esant aplinkos pokyčiams, tad yra svarbu nuolat tinkamai prižiūrėti prietaisą. Valykite svarstykles, kad pašalinių sveriamų produktų ar aplinkoje esančių įvairių medžiagų dalelių nepatektų į svarstyklių mechanizmą. Nenaudokite svarstyklių ypatingai šaltoje ar karštoje patalpoje, kadangi greiti ir dideli temperatūros pokyčiai ne tik kenkia tiksliam svėrimui, bet ir gali deformuoti svarstyklių mechanizmo sudedamąsias detales. Vos įsigiję svarstykles, leiskite jom kurį laiką pabūti kambario tempera..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Keli patarimai renkantis svarstykles
Kaip išsirinkti tinkamas svarstykles? Keli patarimai, kurie Jums padės išsirinkti tinkamas svarstykles. Maksimalus sveriamų objektų svoris Maksimalus planuojamas sverti svoris, įskaitant tarą ar kitus priedus. Pavyzdžiui, jeigu planuojate sverti daiktą, kurio neto svoris yra 100 kg., o taros svoris yra 10 kg., neturėtumėte rinktis svarstyklių sveriančių iki 100 kg. Reikėtų rinktis svarstykles turinčias didesnę maksimalią svėrimo ribą. Svarstyklių padalos vertė (tikslumas) Šiuo atveju, Jums reikėtų nuspręsti – kokiu tikslumu svarstyklės turėtų sverti. Pavyzdžiui, jeigu sversite s..
skaityti daugiau
(0) komentarų