Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Prekių pristatymas

1. Atsiėmimas iš parduotuvės

Kad nereikėtų laukti kol siuntą Jums išsiųsime, užsisakę prekes, jas atsiimti galite atvykę į mūsų parduotuvę, esančią Vilniuje Kalvarijų g. 272A. (būtina  susitarti dėl atvykimo laiko)

2. Prekių pristatymas per kurjerių tarnybą

Jeigu pas mus atvykti neturite galimybės, siuntą Jums išsiųsime per kurjerių tarnybą. Kurjeris pristatys siuntą tiesiai Jums į rankas, prieš tai susisiekęs telefonu ir suderinęs pristatymo sąlygas.

3. Atsiėmimas Siuntos24 terminale

Jeigu nežinote – kada galėsite atsiimti siuntą, ją galime išsiųsti į bet kurį siuntos24 terminalą iš kurio siuntą pasiimsite bet kuriuo Jums patogiu metu. Pasirinkite Jums tinkamiausio terminalo adresą iš šio sąrašo https://www.lpexpress.lt/lt/Viet-s-ra-as.html.

4. Skubus pristatymas siunta24 paslauga

Jeigu esate ne iš Vilniaus, o prekes gauti norite greitai, užsakymą galime išsiųsti naudodamiesi siunta24 paslaugomis. Užsakymą galėsite atsiimti Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyriuje. Visus siuntimo įkainius rasite paspaudę ant šios nuorodos http://www.siunta24.lt/lt/skaiciuokle.

5. Skubus pristatymas ypatingais atvejais

Esant ypatingos svarbos užsakymams, prekes galime pristatyti patys. Dėl šios paslaugos, turėtumėte susisiekti su mumis telefonu 8 698 33345

Papildoma informacija

Jeigu užsisakėte prekių pristatymo paslaugą su kurjerio pagalba, prieš pristatydamas Jums siuntą nurodytu adresu, kurjeris su jumis susisieks. Tad labai prašome, papildomos informacijos laukelyje įrašyti informaciją, kuri palengvins ir pagreitins siuntos pristatymą.

Pasirašydami, siuntos pristatymo dokumentą Jūs patvirtinate, kad siuntą gavote nepažeistą. Labai prašome, prieš pasirašant tokį dokumentą, įsitikinkite, kad siuntos pakuotė nebuvo pažeista transportavimo metu. Jeigu vis dėlto, pakuotė buvo pažeista, ir įtariate jog siunčiama prekė nukentėjo nuo pažeidimų, nepriimkite prekės ir nedelsiant susisiekite su mumis.