Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

Apie mus

Pagrindinės elektroninės parduotuvės  www.svarstyklės.com veiklos kryptys, platinti originalius produktus iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų,tiekti plataus pobūdžio įrenginius bei prietaisus, taikytinus tiek pramoninėje tiek kasdienėje veikloje. Mūsų stiprybė - ekspertų rekomendacijomis paremti pasiūlymai, individualios konsultacijos bei naujovės pagrįstos inovacijomis.

Mūsų kompetencija yra žymiausių gamintojų sukurtos, aukščiausios kokybės produktų tiekimas individualiai. Tai užtikrina, kad klientai gaus būtent jų veiklai tinkamiausius įrenginius.

Pagrindiniai mūsų veiklos principai paprasti - individualus požiūris, kokybė bei priežiūra.

Individualus požiūris:
Kiekvienas iš mūsų klientų bei partnerių turi savus poreikius, savus klausimus bei savus reikalavimus.  Įmonė atsižvelgs i kiekvieno kliento pageidavimus bei pasiūlys tik tokius produktus, kurie atitinka visus užsakovo reikalavimus. Ir visada prisiminsime, kad tai kas tinka visiems, gali netikti niekam!

Kokybė:
Mūsų bendrovės sąvokose nėra kokybiškų ir mažiau kokybiškų produktų. Produktai būna kokybiški arba nekokybiški. Mes siūlome tik kokybiškus produktus, kuriuos gamina patikimi partneriai. Rinkdamiesi kokybę, Jūs renkatės nenutrūkstamą bei patikimą veiklą, nes nieko nėra blogiau, kaip nekokybiškas prietaisas nustojęs veikti pačiu svarbiausiu Jums metu.

Priežiūra:
Jei mūsų veikla būtų kepykla ir mes Jums tiektume bandeles, tai Jūs jas visada gautumėte karštas, šviežias ir būtent tuo metu, kai esate pasiruošę išgerti puodelį kavos. Rūpintis klientu -  mums reiškia informuoti apie naujausius įmonės pasiūlymus, teikti įrangos priežiūros bei aptarnavimo paslaugas, teikti įrangos panaudojimo konsultacijas.