Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

T-Scale

T-Scale įmonė įkurta 1967 m. Taipėjuje. Iš pradžių įmonė platino tik mechaninius svėrimo įrenginius, tačiau laikui bėgant, didėjant klientų ratui, įmonė išsiplėtė ir pradėjo gaminti įvairius matavimo prietaisus, ne tik mechaninius bet ir elektroninius. Šiuo metu T-Scale daugiausiai dėmesio skiria produktų tausojančių aplinką gamybai. Neseniai įmonė investavo į galingą techniką, kuri prietaisų gamybos metu, maksimaliai sumažina aplinkai kenksmingų medžiagų patekimą į aplinką, mažina radiacijos kiekį. T-Scale ir toliau siekia užtikrinti bei tobulinti kokybiškų ir aplinką tausojančių produktų gamybą.

Įmonei plečiantis, 1998 m. T-Scale atidarė padalinį Kinijoje, Šanchajuje. Tuo pačiu metu, įmonė pradėjo gaminti dar daugiau įrenginių, kurie atitiko įvairų klientų bei produkcijos platintojų pageidavimus.

 

Po daugelio sunkaus darbo ir pastangų metų, T-Scale Kinija, didžiuojasi, kad turi aukščiausios kvalifikacijos darbuotojus, geba puikiai kontroliuoti kokybę bei kontrolę, skiria ypatingą dėmesį mokslinių tyrimų plėtros komandai, kuri tampa pasaulyje žinomų gamintojų prekinių ženklų komandos nare. Šiuo metu, T-Scale parduoda savo produkcija daugiau kaip 50 pasaulio valstybių, turi sukūrusi puikią tartautinę komunikacijos sistemą.


Užsukite į gamintojo puslapį - http://www.taiwanscale.com/en/product_en.asp.

Prekių sąraše nėra.