Visas svarstyklių kainas galite matyti ir atlikti užsakymus prieš tai užsiregistravę mūsų sistemoje. Pastoviems klientams dar geresnės kainos ! Registracijai užtruksite kelias minutes, ir tai yra visiškai nemokamai

PRISIJUNGTI 


Pastaba: Visos kainos galioja TIK atliekant užsakymus mūsų el. parduotuvėje www.svarstykles.com

EKS

EKS kompanija įkurta 1945 m. Švedijoje iš pradžių pradėjo gaminti mažus metalo gaminius. 1960 m. pradžioje, įmonė susikoncentravo mechaninių virtuvės bei vonios svarstyklių gamybą. Per kitus 20 metų, EKS įmonė išsiplėtė į didelį koncerną, kuris susikoncentravo ties įvairiausių matavimo prietaisų gamyba ir platinimu pasaulinei rinkai.Gamybos ir paskirstymo vieta buvo įsteigta Prancūzijoje. Iki šiol įmonė turi savo padalinius tiek Švedijoje, tiek Prancūzijoje – geografiškai ir strategiškai puikiose Europos valstybėse. Kiti produkcijos platinimo padaliniai yra įsteigti Anglijoje, Brazilijoje, Ispanijoje, Honkonge ir Kinijoje.

Tradicija – gaminti aukščiausios kokybės produktus išliko iki šių dienų. Nuolat besikeičiantys rinkos poreikiai suteikia lankstumo įmonės darbui, stiprina struktūrą, atvirą požiūrį į produktų kūrimą bei aukštus standartus.

Aplankykite EKS įmonės puslapį - http://www.eks-int.com/eng/default.asp.

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
10 g. kūdikių svarstyklių nuoma
10 g. tikslumo EKS 8006 svarstyklės - tikslios, paprastos valdyti, saugios kūdikių svarstyklės. Šiom..
 
0.00€
Elektroninės vonios svarstyklės EKS 9597 NV
Paprastos, patogios, neslidaus paviršiaus, kompaktiškos ir tikslios vonios svarstyklės.  S..
 
25.00€
VIrtuvinės svarstyklės EKS RONDO 8033
Patogios virtuvinės svarstyklės EKS RONDO 8033 yra pritaikytos naudojimui buityje, pavyzdžiui, maist..
 
25.00€